Thursday, May 11, 2006

10.05.06

aeg-ajalt tasub ikka taevasse ka vaadata. ilus ju


hea töö Kaia!


Hommikul Kaia Kanepi tennist vaatamas. mängis 2,5h (see on väga pikk mäng). mängis hästi. võitis. tänas kaasaelamise eest- viisakas tüdruk. Mõnus on niimoodi sporti vaadata kui pulsi mõnusalt üles tõmbab ja mäng positiivselt tulemusega ka veel lõpeb:) Reedel on veerandfinaal. proovin selleks ajaks lipu ka hankida.

(kool)

Pärastlõunal Slavia-Ostrava mäng. Slavia nautis ja tegi showd ja lõi veel seejuures väravaid. 4:0. Fännid põletasid rakette(?) ja olid muidu lahedad. Politseid oli mängul kõvasti, aga paanikat (nagu eesti staadionil mingi tulekolde tekkides) ei olnud. Valmisolek lihtsalt. See on tore ju... või olen ma millestki valesti aru saanud.

Ja õhtuses kavas oli DEUSi (http://www.deus.be) kontsert. Vaga sümpaatne belgia punt. Enne kontserti kuuldud lood olid kuulamist väärt, aga kontsert oli maruvahva, super noh! Hea tunne on kui muusika suudab su oma ahelasse võtta ja tunned kuidas musa sust läbi voolab.
Ja kidramees-Maurol juhtus nädalavaheutsel sama tagajärjega õnnetus mis minuga, nii et afterpartyl sai kogemusi vahetada. Ta mängis jalkat autoparklas ja kukkudes oli põhitähelepanu teises käes olnud veepudelil.... veepudel jäi terveks! Solist Tom oli väga soliidne- tuli enne lahkumist ja soovis isiklikult kõike paremat. Arvatavasti seepärast, et tavaliselt on tema see, kes peab teistele välja tegema, aga seekord otsustasime Diegoga talle veits kohalikku kultuuri tutvustada. Seda pidime ka loomulikult küsima, et mis ikkagi bakcstage´il toimub... saime vastuse!

kolleegid

0 Comments:

Post a Comment

<< Home